Hladan tuš za Bilića: Leicester šokirao "čekićare" u Londonu

Leicester City pobijedio je na gostovanju kod West Hama 2-1. Bilić i Kramarić bili su na klupi. Hrvatski trener doživio je grubo prizemljenje nakon starta iz snova...

West Ham je u subotnjoj utakmici dočekao Leicester City. Bio je to hrvatski derbi u Premiershipu. Slaven Bilić protiv Andreja Kramarića. Obojica su bila na klupi.

Bilić je nakon sjajnog otvaranja sezone i pobjede na Emiratesu protiv Arsenala doživio grubo prizemljenje od Leicestera koji je prošle godine jedva izborio ostanak u prvom razredu engleskog nogometa."Lisice" su slavile u Londonu 2-1

Bilić: Utakmicu smo izgubili u prvom poluvremenu

Okazaki i Mahrez šokirali su domaće u prvom poluvremenu. West Ham se vratio golom Payeta u 55. minuti susreta, ali nije imao snage za preokret.

- Razočarani smo. Naravno da je ovo loš rezultat za nas nakon dobrog starta protiv Arsenala. Nismo bili pravi, pogotovo u prvom poluvremenu. U prvih 45 minuta smo izgubili utakmicu. Teško se vratiti nakon 0-2 - rekao je Slaven Bilić.

West Ham je tražio penal u prvom dijelu nakon starta gostujućeg golmana na Sakhu, a u samoj završnici susreta domaći golman Adrian dobio je izravni crveni karton zbog brutalnog starta džonom nakon što je došao naprijed na korner.

Andrej Kramarić drugu je utakmicu u nizu gledao sve s klupe za pričuve, a Bilićev West Ham nije bio ni sjena momčadi koja je šokirala "topnike" na Emiratesu.