Hoffenheim potopio Bavarce: Adamjan dva puta šokirao Niku

Nakon sjajne pobjede protiv Spursa u Ligi prvaka, kao hladan tuš došao je subotnji poraz njemačkog prvaka u Bundesligi. Hoffenheim je s 2-1 bio bolji od momčadi Nike Kovača u Allianz Areni....

Nogometaši Bayerna izgubili su u 7. kolu Bundelige na svojoj Alianz Areni od Hoffenheima s 1-2.

Sastav Nike Kovača je u utorak s 7-2 "razvalio" Tottenham u Ligi prvaka u Londonu i nikako se nije očekivao poraz od Hoffenheima, za kojeg još ne igra ozlijeđeni Andrej Kramarić. No, Bavarce je "potopio" Armenac Sargis Adamjan s dva gola u 54. i 80. minuti, dok je strijelac za domaćine bio Lewnandovski (72). Ivan Perišić je zaigrao za Bayern od 60. minute.

Unatoč porazu Bayern je ostao vodeći jer Borussia Dormund nije uspjela slaviti kod Freiburga,koji je na 2-2 izjednačio u 90. minuti autogolom Akandjia. U derbiju su Bayer i Leipzig odigrali 1-1, pa Bayern, Borussia (D), Leipzig i Bayer imaju po 14 bodova na čelu ljestvice.

Nogometaši Schalkea i Kölna odigrali su 1-1, a momčad iz Gelsenkirchena propustila je priliku da nakon dugo vremena zasjedne na čelo ljestvice.  Schalke je zabio preko Serdara u 72. minuti i bio je vodeći sve do 91. minute, kada je za Köln izjednačio Jonas Hector.

Bayern, Freiburg, Leipzig, Schalke i Bayer imaju po 14 bodova na čelu ljestvice.