Hrvati spasili Inter: Brozović je asistirao, Perišić zabio za 3-3!

Veliku utakmicu odigrali su Marcelo Brozović i Ivan Perišić. Inter je gubio 3-1 kod Verone. Brozović je asistirao, a Ivan Perišić je osim asistencije zabio za remi...

Inter je odigrao 3-3 na gostovanju kod Verone u 24. kolu Serie A. Milanski klub gubio je 3-1, a hrvatski igrači sudjelovali su u sva tri gola.

Marcelo Brozović odigrao je sjajnu utakmicu, pogotovo u prvom dijelu. Brozović je asistirao Murillu za vodstvo Intera u 8. minuti. Verona je preokrenula golovima Helandera i Pisana. Mancini je u drugom dijelu uveo Ivana Perišića.

Ionita je zabio za 3-1 vodstvo Verone, ali Perišić asistencijom Icardiju vraća Inter u igru u 61. minuti. Ivan je zabio u 78. za konačnih 3-3 u uzbudljivoj utakmici u kojoj su se redale šanse na obje strane.

Inter je s ovim bodom četvrti na ljestvici s osam bodova manje i utakmicom više od vodećeg Napolija. Verona je ostala prikovana za dno.

Serie A:

• Verona - Inter 3-3 (Helander 13, Pisano 16, Ionita 57 / Murillo 8, Icardi 61, Perišić 78)