Hrvatska futsal reprezentacija poražena u Francuskoj s 5-2

Hrvatska priliku za uzvrat ima za četiri dana. Francuska je prva na ljestvici s sedam bodova, a Hrvatska je na drugom mjestu s šest. Njemačka je treća s tri boda

Hrvatska futsal reprezentacija poražena je u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Lavalu od Francuske 2-5 (0-1).

Nakon uvjerljivih pobjeda nad Njemačkom i Slovačkom, Hrvatska je doživjela i prvi poraz u bodbi za prvo mjesto u skupini.

Francuzi su poveli preko Belhaja (12), no u drugom dijelu Hrvatska radi preokret pogocima Franca Jelovčića (23) i Antonia Sekulića (27).

No, potom domaćini odigravaju furioznu završnicu. U 33. minuti Saadoui poravnava na 2-2, a dvije minute kasnije Mohammed dovodi Francuze u vodstvo 3-2, da bi Bendali u 36. minuti digao na 4-2. Konačnih 5-2 postavio je Mohammed (39).

Na ljestvici Francuska vodi s 7 bodova, Hrvatska ima 6, Njemačka 3, a Slovačka jedan bod.

Hrvatska priliku za uzvrat ima 10. listopada kada Francuska dolazi u Zagreb.