Hrvatska je pobijedila Ukrajinu nakon preokreta u Osijeku...

Hrvatska futsal reprezentacija je u prijateljskoj utakmici u Osijeku dobila Ukrajinu s 3-2. Ukrajina je vodila 1-0, ali Hrvatska preokreće i na kraju zasluženo pobjeđuje...

Hrvatska futsal reprezentacija u Gradskom vrtu u Osijeku odigrala je prvu pripremnu utakmicu u sklopu priprema za Europsko prvenstva koje će se od 28. siječnja do 8. veljače igrati u Belgiji. Protivnik je bila Ukrajina, a izabranici Mate Stankovića pobijedili su 3-2.

Ukrajinci su bolje počeli i poveli 1-0. Ipak, Hrvatska se vrlo brzo vraća u igru lijepim golom Jakova Grcića. Susret smo prelomili u samo dvije minute nastavka kada je Nikola Pavić s dva gola, u 29. i 30. minuti donio vodstvo Hrvatskoj 3-1. Ukrajinci su do kraja utakmice uspjeli samo smanjiti na konačnih 3-2.

Ove dvije reprezentacije opet će međusobno igrati već u utorak, ovog puta u Belom Manastiru, a utakmica počinje u 20.30 sati. Hrvatska je na Europskom prvenstvu u skupini sa Španjolskom i Češkom.

Hrvatska: Jukić, Grcić, Grbeša, Pavić, Babić, Jelovčić, Duvančić, Protega, Novak, Suton, Mladina, Matošević, Petrović, Bilić.