Hrvatski tercet u Spursima dobio je mizerne četvorke

Tottenham je odigrao jako oše protiv švicarskih Young Boysa u 4. pretkolu Lige prvaka. Izgubili su 3-2, a nije se proslavio niti hrvatski tercet...

Nogometaši Tottenhama se nisu proslavili u prvom izlasku na europsku scenu ove sezone. Unatoč potpuno blijedoj predstavi izvukli su obečavajući poraz. U prvoj utakmici 4. pretkola Lige prvaka švicarski Young Boysi su u Bernu pobijedili 3-2 londonsku momčad, makar su Švicarci nakon samo pola sata igre imali ogromnih 3-0. No, u ostalim napadima i šansama nisu bili tako precizni, a na drugoj su strani pogocima Bassong i Pavljučenko zadržali nadu gostima. U uzvratu je Tottenhamu potrebna bilo kakva pobjeda (do 3-2) za prolaz u Ligu prvaka. Među slabijima u momčadi Tottenhama su bila tri hrvatska nogometaša, Vedran Ćorluka, Luka Modrić i Niko Kranjčar. Prvi je odigrao cijelu utakmicu, a ostali dvojac po poluvrijeme.
Tako misli i internet-izdanje britanskoga Telegrapha, koji je svima dao mizerne četvorke.
o Ćorluki: "Prenervozan. Često davao loptu drugima, a nedostajalo ga je kada se momčad branila".
o Modriću: "Propustio šansu, a potom iz sredine prebačen na lijevu stranu, po ulasku Huddlestonea. Šepao i izašao na poluvremenu".
o Kranjčaru: "Teško opisiv".