HSV i dalje na nuli: Treći poraz u tri kola, slavio opet Eintracht

HSV nakon tri kola Bundeslige još uvijek ne zna za pobjedu. Izgubili su i od Eintrachta koji je vodeća momčad lige uz Bayern 3-2. Badelj je odigrao 90 minuta

Nogometaši Eintrachta su uz Bayern jedina momčad zasad u Bundesligi sa stopostotnim učinkom. Nakon tri kola Bayern i Eintracht jedini imaju devet bodova.

U zadnjem ogledu 3. kola Eintracht je u Frankfurtu pobijedio Hamburg 3-2. Time je Hamburg, pak, ostao i dalje na nula bodova, koliko još ima samo Hoffenheim.

Nakon lakše ozljede u sastav Hamburga se vratio hrvatski nogometaš Milan Badelj, te je odigrao svih 90 minuta. Za goste je u 82. minuti u igru ušao i Ivo Iličević, koji je u nadoknadi zaradio i žuti karton.

U 13. i 18. minuti domaćin je zabio dva gola i time doveo Hamburg u tešku poziciju na samom startu utakmice. Gosti su morali skupiti snage i vratiti se, a u tome su i uspjeli u 45. kada su preko Westermanna smanjili na 2-1. No, samo nekoliko trenutaka kasnije Jiraček je neoprezno startao, zaradio crveni karton i time dodatno otežao posao Hamburgu.

Čak i sa igračem manje je Hamburg zabio, smanjio na 3-2, ali do izjednačenja ipak nije došao.

Recimo da je za Hamburg debitirao i Rafael van der Vaart, pri svome povratku u ovaj klub.

Bundesliga, 3. kolo:

Eintracht - Hamburg 3-2 (Inui 13, Occean 18, Aigner 52 / Westermann 45, Heung-Min Son 63)

Freiburg - Hoffenheim 5-3 (Guede 17, Kruse 27, 86, Diagne 68, Makiadi 83 / Delpierre 2, Vukčević 56, Usami 76)