HSV nadomak četvrtfinalu, Lacković zabio tri gola

Rukometaši Hamburga ostvarili su i četvrtu pobjedu u 4. kolu skupine 1 Lige prvaka, na gostovanju kod Čehovskih Medvjeda 32-30

Na poluvremenu je razultat bio izjednačen, 14-14, a neizvjesna se borba nastavila i u nastavku gdje se vodstvo izmjenjivalo na obje strane, a najviše do dva gola razlike. U 48. minuti Hamburg odlazi na dotad najveću prednost 25-22, ali odmah potom se ruska momčad vraća u igru do 28-28 (55. minuta). Ali u samoj završnici je njemačka momčad ubacila u višu brzinu, te sa četiri uzastopna gola odlazi na nedostižnu prednost 32-28 samo dvije minute prije kraja. Najefikasniji kod Hamburga bio je poljski reprezentativac Marcin Lijewski s 11 golova. Vratar HSV-a, Johannes Bitter zaustavio je 15 udaraca prema vratima, dok je hrvatski reprezentativac Blaženko Lacković u pobjedi sudjelovao s tri gola. Kod poraženih domaćina najviše je zabio Konstantin Igropulo, osam golova.