I dalje je majstor: Hajduče, pazi se! Rooney se vratio zabijanju

Everton je počeo novu sezonu u Premiershipu domaćom utakmicom protiv Stokea. Pobijedili su 1-0 i to golom Waynea Rooneyja koji je rutinski glavom zabio na ubačaj Calverta-Lewina u 45. minuti.

Svoj zadnji gol za Everton zabio je 13. travnja 2004. protiv Leedsa. Novi je pao poslije 13 godina, tri mjeseca i 30 dana...

Emotivno je proslavio svoj prvi gol u dresu kluba koji ga je 'izmislio', a bolji trenutak nije mogao izabrati. Klasa je vječna, a Hajduk će se dobro morati paziti ovog majstora.

Hajdukov protivnik u playoffu kvalifikacija za Europsku ligu nije oduševio u prvih 45 minuta. Dominirali posjedom jesu, ali od igre nisu puno toga pokazali.

Podsjećamo, Hajduk igra protiv Evertona u četvrtak od 21:05 na Goodison Parku.