I ovo je moguće! Navijač ušao u teren pa postigao regularan gol

Na utakmici nogometne lige u Hondurasu između Olimpije i Motague domaćin je izvukao remi 2-2. I to na vrlo bizaran način.

Motagua je dvaput bila u zaostatku i činilo se kako će izgubiti bodove na svom terenu, no u 93. minuti Olimpia stiže do 2-2 golom - navijača!

U trećoj minuti sudačke nadoknade Roger Rojas zabija za 2-2, no baš u istom trenutku kad je pucao po golu, isto to je napravio i jedan navijač Olimpije koji je sa svojom loptom utrčao na teren i poentirao.

Na kraju, sudac je pokazao na centar na veliko veselje domaće publike.