I to se dogodilo! Sjajna Genoa nanijela prvi poraz Juventusu

Pokušavao je Allegri kemijati, ali jednostavno pored raspoloženih domaćina nije išlo. Treba nadodati da Juve ove sezone još nije dobio Genou, u prvom njihovom dvoboju je bilo neriješeno...

Nogometaši Juventusa doživjeli su u 28. kolu Serie A i prvi poraz izgubivši u gostima kod Genoe s 0-2.

Juve je odigrao najlošiju utakmicu sezone, a to je iskoristila poletna Genoa i golovima Sturara (72. minuta), bivšeg igrača Juventusa, i legendarnog Gorana Pandeva (81. minuta) došla do velike pobjede. Torinski sastav je igrao bez Cristiana Ronalda, a Marijo Mandžukić je izašao iz igre u 73. minuti. Sjajna Genoa je na svome Luigi Ferrarisu odigrala zaista fantastičnu utakmicu, odlično su parirali Staroj dami, bili čvrsti u obrani, a brzi u kontrama, što je na kraju i presudilo.

Unatoč porazu Juventus je ostao prvi sa ogromnom razlikom (75)  ispred Napolija (57), dok je Genoa sada 12. s 33 boda.