Inter i Napoli u derbiju Serie A igraju bez Pazzinija i Cavanija

Subotnji nogometni derbi talijanske Serie A Intera i Napolija bit će jako osiromašen neigranjem dvojice napadača, točnije Giampaola Pazzinija i Edinsona Cavanija...

Obojica nogometaša zaradila su ozljedu stopala u utakmicama 2. kola Lige prvaka, igranim u utorak, protiv CSKA odnosno Villarreala. Pazzani je bio strijelac drugog gola Intera protiv CSKA (3-2), ali je zbog spomenute ozljede zamijenjen u nastavku nakon svega četiri minute igre.

S druge strane Cavani je također bio strijelac za Napoli protiv Villarreala (2-0), te je igru napustio u 71. minuti drugog poluvremena.

Inter se uoči derbija nalazi na 14. mjestu prvenstvene ljestvice sa četiri boda, dok je Napoli nakon četiri odigrane utakmice sedma momčad Serije A sa sedam osvojenih bodova.