Inter natrpao Badeljevu Genou, a VAR je poništio gol Perišiću

Još dvojica Hrvata nastupila su u Serie A. Ivor Pandur i Nikola Kalinić bili su u prvih 11 Verone, no Kalinića je trener iz igre izvadio već na poluvremenu. Izgubili su od Sassuola

Ivan Perišić i društvo prilično su uvjerljivo ušli u ovu sezonu talijanskog prvenstva.

U prvom su kolu strpali četiri komada Genoi na domaćem terenu, a nikog ne bi čudilo da se u mreži gostiju lopta našla i koji put više.

Već je u šestoj minuti Inter poveo golom Škriniara. Osam minuta kasnije na 2-0 povećava Calhanoglu, a u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena Ivan Perišić zabija za 3-0. Ali ne... VAR je poništio taj gol zbog zaleđa!

U 69. minuti Perišić izlazi iz igre, a pet minuta poslije toga Arturo Vidal zabija za 3-0.

Konačnih 4-0 postavio je Edin Džeko u 88. minuti.

Milan Badelj igrao je cijelu utakmicu za Genou, kao i Marcelo Brozović za Inter.

Verona je pak na domaćem terenu izgubila od Sassuola 3-2.

U prvih 11 Verone bili su i Nikola Kalinić i Ivor Pandur. Sassuolo je poveo odmah u 32. minuti golom Raspadorija, a onda je Veloso u 10 minuta krajem poluvremena zaradio dva žuta kartona i bacio svoju ekipu u ponor. Kalinić je izašao na pauzi, a ni dva gola Zaccagnija nisu mogla spasiti Veronu...