Ispali sedmi put: Prokletstvo Wisle dobilo novu epizodu

Užasno smo razočarani, zaista mi se čini da nam ta Liga prvaka nije suđena, rekao je trener Wisle Robert Maaskant, koji se požalio i na vrlo vruć doček na Cipru

Sedam puta u posljednjem desetljeću Wisla je igrala kvalifikacije za Ligu prvaka. I sedam puta ispala. Posljednji put u utorak navečer. Imala je 1-0 iz prve utakmice te 1-2 u gostima kod ciparskog APOEL-a do 88. minute. Nije bilo dovoljno. Poljaci su primili gol i opet ispali. Prokletstvo još traje...

- Užasno smo razočarani, zaista mi se čini da nam ta Liga prvaka nije suđena - rekao je trener Robert Maaskant, koji se požalio i na vruć doček na Cipru.

Dvaput je Wisla ispala od Barcelone, jedanput od Real Madrida, a izgubila je i 3-1 iz prve utakmice protiv Panathinaikosa.

- Uh, kao da nas je netko ukleo - rekao je kapetan Sobolewski.

Rossi obećao majci dva gola i ispunio obećanje

Devet žutih i dva crvena kartona pokazao je sudac u okršaju Villarreala i Odensea. Iz prve utakmice Danci su imali prednost 1-0, no Španjolci su u drugom poluvremenu uzvrata zabili tri gola i kvalificirali se.

- Nasreću, Giuseppe Rossi ostao je s nama. Prije utakmice obećao je majci da će zabiti dva gola i to obećanje je ispunio - pohvalio je Talijana predsjednik Roig.