Ispao i Ivan Dodig: Hrvatska bez predstavnika na Indoorsu

Dodig nikako nije odigrao slab meč, pogotovo ne u prvom i drugom setu, no griješio je kada je to najmanje trebalo u trećem i to ga je zapravo koštalo plasmana dalje...

Ovogodišnje izdanje Zagreb Indoorsa neće završiti pobjedom hrvatskog tenisača. Sada je sasvim jasno nakon što je i Ivan Dodig ispao iz turnira porazom od Granollersa 1-2 u setovima (6-7, 6-4, 3-6). Španjolac je nakon čak dva i pol sata igre zasluženo prošao u treće kolo.

Dodig nikako nije odigrao slab meč, pogotovo ne u prvom i drugom setu, no griješio je kada je to najmanje trebalo u trećem i to ga je zapravo koštalo pobjede. U trećem je setu izgubio servis kod rezultata 3-4, a tu je priliku vrlo brzo iskoristio osmi nositelj, Granollers.

Hrvatska je tako ostala bez predstavnika na zagrebačkom turniru, iako ih je čak trinaest nastupilo u kvalifikacijama ili glavnom ždrijebu