Italija: Poraz Milana, pobjede Lazija i Juventusa

Milan je pretrpio drugi poraz ove sezone u talijanskom prvenstvu. Juventus je pobijedio Genou Del Pierovim golom

Nogometaši Milana pretrpjeli su drugi poraz ove sezone u Seriji A. Europske prvake na San Siru je u osmom kolu svladao Empoli 1-0, a gol je zabio Luca Saudati u 55. minuti.
Juventus je pobijedio Genou Del Pierovim golom u 36. minuti. Za momčad Genoe cijelu je utakmicu odigrao bivši hajdukovac Ivan Jurić. Čeh Pavel Nedved isključen je sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice. Livorno je izgubio od Lazija, a strijelac jedinoga gola bio je  Makedonac Goran Pandev. Hrvatski reprezentativac Dario Knežević nije ulazio u igru.
Fiorentina je bila bolja od Siene 3-0 golovima Pazzinija (15.'), Adriana Mutua (31.') i Christiana Vierija (71.'). Atalanta i Torino odigrali su bez pobjednika (2-2).

REZULTATI OSMOGA KOLA SERIJE A:
AC Milan - Empoli 0-1, Atalanta - Torino 2-2, Cagliari - Catania 1-1, Fiorentina - Siena 3-0, Livorno - Lazio 0-1, Sampdoria - Parma 3-0, Udinese - Palermo 1-1, Juventus - Genoa 1-0
SUBOTA: Roma Napoli 4-4, Reggina - Inter 0-1