Ivan Dodig i Melo na Mastersu pobijedili najbolji svjetski par!

Meč se činio izgubljen jer su braća Bryan poveli 4-0 u 3. setu, ali uslijedio je potpuni preokret, a Ivan Dodig i Marcelo Melo iskoristili su treću meč-loptu za veliku pobjedu

Ivan Dodig i Marcelo Melo pobijedili su braću Bryan 3-6, 6-3 i 10-8 za 73 minute u 1. kolu posljednjeg turnira sezone! Otvaranje Mastersa, završnog turnira osam najboljih parova, počelo je na najbolji mogući način i možda je najava velikih stvari za hrvatsko-brazilski par.

Možda i najbolji svjetski par u povijesti, bolje je krenuo u Londonu pa je nakon 3-0 bilo jasno da prvi set ide na njihovu stranu. Identični scenarij ponovio se u 2. setu, samo za Dodiga i Mela.

Meč se činio izgubljen jer su Amerikanci poveli 4-0 u odlučujućem setu, no uslijedio je potpuni preokret, a iskoristili su treću meč-loptu!

Uzvratili su im tako za poraz u polufinalu Pariza u subotu. Dodigu i Melu je to druga pobjeda nad Bryanima u četvrtom međusobnom meču ove sezone i petom ukupno.

Slijedi im susret s Poljacima Fyrstenbergom i Matkowskim.