Ivan Krstanović zabio dva gola u pobjedi Dinama u Sl. Brodu...

U prijateljskoj nogometnoj utakmici u Slavonskom Brodu Dinamo je dobio Marsoniju sa 3:1. Strijelci za hrvatskog prvaka bili su Krstanović (2) i Leko, a za domaće Olić

Dinamo je nakon slavlja u Opatiji slavio i u Slavonskom Brodu. Zagrepčani su poveli u 34. minuti kada je Palić uposlio Krstanovića koji s nekoliko metara pogađa za 1:0. Do odlaska na odmor domaćin je izjednačio pogotkom Olića.

U nastavku Dinamo odmah rješava pitanje pobjednika. Prvo je Leko u 52. minuti zabio lijepim udarcem s 20-ak metara, a dvije minute kasnije Krstanović s 11 metara postavlja konačnih 3:1.

Dinamo: Lončarić (od 70. Mikulić) - Leko (od 63. Marotti), Tonel (od 46. Barbarić), Cufre (od 46. Puljić), Pokrivač - Calello (od 63. Karamatić), Palić, Tomečak, Morales - Krstanović (od 63. Špehar), Rukavina (od 46. Kramarić)