Ivan Santini zabio hat-trick: Golove dao u 2. poluvremenu

Ivan Santini je sva tri gola zabio u nastavku utakmice. U 54. minuti zabio je za 1-1, u 83. minuti smanjio je na 3-2, a bod svojoj momčadi donio je u sudačkoj nadoknadi

Ivan Santini zabio je hat-trick za Kortrijk u remiju 3-3 protiv Lokerena u trećem kolu belgijskog prvenstva.

Zanimljivo je da su svi golovi na utakmici pali u nastavku utakmice, a nakon što su gosti poveli u 52. minuti, domaćinima je izjednačenje samo dvije minute kasnije donio Santini.

Lokeren je golovima u 62. i 64. minuti došao do 3-1, ali Kortrijku je bod donio Santini koji je prvo za 3-2 zabio u 83. minuti, a onda i za 3-3 iz penala u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Santini je u Kortrijk stigao na početku ove sezone iz njemačkog Freiburga.