Ivica Kostelić na postolju, Zrnčić-Dim 20. u Wengenu

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je treće mjesto u slalomskoj utrci u Wengenu. Ispred njega završili su Austrijanci Pranger i Herbst

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je treće mjesto u slalomskoj utrci u Wengenu. Kostelić je nakon prve vožnje bio peti, no odličnom drugom vožnjom poboljšao je plasman za dva mjesta. Ukupno vrijeme njegove slalomske utrke je 1:40.75. Samo za pet stotinki bolji od njega bio je Austrijanac Reinfred Herbst, a prvi je završio također austrijski skijaš Manfred Pranger s vremenom 1:40.36. Ivica je tim ostvaranjem došao do trećeg mjesta u borbi za Svjetski kup. Natko Zrnčić-Dim utrku je završio na 20. mjestu.