Ivici 19. mjesto u veleslalomu nakon slabije druge vožnje

Skijaški cirkus nakon američke turneje se preselio u Europu. Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić 19. mjestom u veleslalomu pridodao je novih 12 bodova

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je 19. mjesto u drugom veleslalomu sezone u francuskom Val D'Isereu.  Nakon 18. mjesta na posljednjoj sjevernoameričkoj stanici u Beaver Creeku, Ivica je nastavio marljivo skupljati bodove.

Nakon prve vožnje Kostelić je držao 12. mjesto, no slabijom drugom vožnjom pokvario je plasman te je na kraju za prvoplasiranim  Tedom Ligetyjem zaostao 3.54 sekunde. Drugo mjesto zauzeo je Aksel Lund Svindal s više od sekunde zaostatka, a posljednja stepenica postolja pripala je Massimilianu Blardoneu.

Natko Zrnčić-Dim nije završio prvu vožnju. S novih 12 bodova Kostelić u ukupnom poretku drži sedmo mjesto.