Ivica Olić zabio u pobjedi Bayerna nad Werderom...

Nogometaši Bayerna u derbiju 19. kola njemačke lige slavili su u Bremenu protiv Werdera sa 3-2. Olić je zabio gol za 2-1, što mu je sedmi u sezoni

Ivica Olić nastavio je golgeterski niz protiv Werdera. Prošle im je sezone u dresu Hamburga zabio tri gola, a ove je sezone bio nešto milosrdniji. Zabio je Olić za 2-1 u derbiju 19. kola Bundeslige. Bayern je gostovao kod Werdera, a utakmica nije počela dobro za pulene Van Gaala. Poveli su momci iz Bremena preko Hunta, ali je Olićev kolega u napadu, Thomas Müller izjednačio, da bi Ivica Olić sedmim golom sezone doveo Bavarce u vodstvo. Bayern je nakon toga propustio povećati vodstvo što je kaznio Almeida golom za 2-2. Ipak, eurogolom Arjena Robbena, Bayern je pobijedio 3-2. U 78. minuti utakmice Nizozemac je iz slobodnjaka fantastično pogodio. Ivica Olić odigrao je još jednu odličnu utakmicu, a trener Van Gaal izvadio ga je u 68. minuti. Danijel Pranjić cijelu je utakmicu odgledao s klupe. Bayern je ovom pobjedom zasjeo na vrh Bundeslige.