HSV od 1-2 do preokreta sa Stuttgartom: Iličević je zabio

Poveli su gosti u 23. minuti kada je zabio Ginczek, a izjednačio je u 34. minuti Ivo Iličević. Drugi gol za Stuttgart zabio je opet Ginczek. Ivica Olić ušao je u 66. minuti

U posljednjoj utakmici subotnjeg dijela programa njemačke Bundeslige HSV je kod kuće svladao Stuttgart 3-2

Poveli su gosti u 23. minuti kada je zabio Ginczek, a izjednačio je u 34. Ivo Iličević koji je odigrao cijelu utakmicu i bio vrlo dobar. Drugi gol za Stuttgart zabio je ponovno Ginczek

Florian Klein je u 52. minuti dobio žuti zbog prekršaja no onda je došlo do naguravanja te je igrač Stuttgarta odmah dobio i drugi isključujući karton što je olakšalo posao domaćinima u stizanju prednosti.

Ivica Olić ušao je u 66. minuti susreta. U 84. zabio je Lassoga za izjednačenje domaćina, a pet minuta kasnije Djourou donosi preokret HSV-u.