Izeteeee... Hajrović bombom s 25m rasparao mrežu Slavena

Dinamo je u 21. kolu protiv Slaven Belupa na Maksimir istrčao u šarenom sastavu i slavio s 3-0. Nenad Bjelica promijenio je svih 11 igrača u odnosu na utakmicu s Viktorijom Plzen i takav Dinamo lako se obračunao s gostom iz Koprivnice.

'Modri' su poveli sjajnim golom Hajrovića u 67. minuti. Dinamovo krilo propustilo je zadnje dvije utakmice zbog lakše ozljede i kartona, no svoj povratak odradilo je sa stilom. Hajrović je sjajno naciljao s 25 metara.

Brzo nakon prvog, stigao je i drugi gol. Mislav Oršić na sličan način matirao je golmana Slavena Filipovića u 77. minuti. Namjestio se na ljevicu i plasirao loptu uz desnu stativu s kojih 18 metara.

Do kraja susreta Oršić je stigao i do asistencije. Proigrao je Musu, a bek Dinama lijepo je pogodio za uvjerljivu pobjedu domaćina uoči uzvrata s Viktorijom.