Jadran iz Herceg Novog sa Save odnio vrijedan bod

Vaterpolisti Mladosti odigrali su 10-10 protiv Jadrana na svom bazenu i uzeli tek bod. Nakon četiri kola Eurolige nisu u zavidnom položaju

Vaterpolisti zagrebačke Mladosti nisu se uspjeli osvetiti Jadranu iz Herceg Novog za nedavni visoki poraz (11-4) u Euroligi. Na svom plivalištu su odigrali samo 10-10.
Slab je to rezultat za Mladost u utakmici 4. kola skupine B Euroglige, budući da dva kola prije kraja gledaju u leđa dvama crnogorskim klubovima, a loša vijest za njih je ta da moraju do kraja otići na gostovanje kod Budvanske rivijere.
Mladost je imala priliku pobijediti Jadran (HN) budući je tijekom treće četvrtine imala vodstvo 9-7, a nasuprot sebe je imala donekle zbunjenog suparnika.
No, od vodstva 9-7, pa do petnaest sekundi prije kraja Mladost nije uspjela niti jednom zabiti pogodak, a promašila je pregršt napada s igračem više. S druge strane Jadran je stizao zaostatak, a minutu i deset sekundi prije kraja su i poveli 10-9.
Barem bod na Savi ostavio je Igor Hinić golom za 10-10 petnaest sekundi prije kraja.