Jelić uzela zlato u Moskvi, u finalu pala europska prvakinja

Sjajna Matea Jelić u kategoriji do 67 kilograma u prva tri kola uvjerljivo je slavila, a onda u finalu pobijedila aktualnu europsku prvakinju i tako se s Grand Prixa u Moskvi vraća s najsjajnijom medaljom

Matea Jelić (20), članica splitskog Marjana, osvojila je zlato i nagradu od 5000 dolara prvog dana taekwondo Grand Prixa u Moskvi. U kategoriji do 67 kg uvjerljivo je slavila u prva tri kola da bi u finalu, rezultatom 20-17, porazila aktualnu europsku prvakinju, Britanku Lauren Williams.

Jučer su na tatami izašli i Kristina Beroš (-67), koja je zapela već na prvoj stepenici, Deni Andrun Razić i Lovre Brečić (-68), koji su poraženi u drugom kolu baš kao i Vedran Golec (+80). U Golecovoj kategoriji borio se i Dinko Šegedin, no nije prošao prvo kolo.

Danas se bore Bruna Vuletić i Nikita Glasnović (-57) te Doris Pole i Iva Radoš (+67).