Jurić prijetio treneru Fiorentine da će mu prerezati grkljan, a zatim izjavio: 'Mi smo prijatelji'

U vrlo nervoznoj nadoknadi prvog poluvremena je požutio i hrvatski strateg Ivan Jurić, trener Torina koji nije dočekao kraj dvoboja. Drugi žuti karton je dobio u 90. minuti

U zadnjem subotnjem dvoboju 27. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, a ni pogodaka, nogometaši Torina i Fiorentine su odigrali 0-0.

Na ogledu je postignut jedan pogodak, u 38. minuti je strijelac bio napadač Torina Zapata, ali je nakon provjere VAR-a pogodak poništen. U nadoknadi prvog dijela Torino je ostao bez Riccija koji je u nekoliko minuta zaradio dva žuta kartona. U vrlo nervoznoj nadoknadi prvog poluvremena je požutio i hrvatski strateg Ivan Jurić, trener Torina koji nije dočekao kraj dvoboja. Drugi žuti karton je dobio u 90. minuti.

OKO SOKOLOVO Ovo je pomoćnik Hrvata kojega su uhvatili u špijunskoj misiji. Ranije se zamjerao i Mourinhu

Trener Fiorentine nije se slagao s odlukom suca oko slobodnog udarca, a Jurić mu je na to rekao i gestikulirao:

- Prerezat ću ti grlo - pokazavši gestu prema vratu.

Nakon utakmice su se tenzije ipak smirile, a Jurić i trener Fiorentine stali su zajedno pred kamere.

- Ovakve stvari se događaju kada vam je adrenalin u krvi. Raspravlja se oko sitnica. Vincenzo je moj prijatelj, ali bilo je puno tenzija - rekao je Jurić.

SERIE A Jurić i Vlašić izgubili kod Rome

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino.

Premda je domaćin cijelo drugo poluvrijeme odigrao s igračem manje ipak je sačuvao jedan bod. Torino je deseti, a Fiorentina sedma na ljestvici.