Juve je slavio preokretom kod Cityja: Mandžo zabio i izašao

Poveli su 'građani' autogolom Chiellinija u 57., a izjednačio je Mario Mandžukić u 70. minuti susreta. Odlično je hrvatski reprezentativac reagirao na ubačaj Pogbe

Juventus je sjajnim preokretom došao do pobjede na gostovanju kod Manchester Cityja. Slavila je 'stara dama' 2-1, a strijelac je bio i Mario Mandžukić.

Poveli su 'građani' autogolom Chiellinija u 57., a izjednačio je Mandžukić u 70. minuti susreta. Odlično je hrvatski reprezentativac reagirao na ubačaj Paula Pogbe i uspio skrenuti loptu koja se od stative odbila u gol. Gol pogledajte OVDJE.

Mandžo je izašao u 78. minuti zbog lakše ozlijede lijeve noge, a zamijenio ga je Dybala. Samo tri minute kasnije Morata je zabio za pobjedu 2-1.