Juve 'riješio' Speziju u zadnjih pola sata, 8 zaraženih u Torinu

Juventus je s 49 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg dvojca iz Milana: Inter ima 56, a Milan 52 boda. Četvrta je Atalanta sa 46, a peta Roma sa 44 boda. Spezia je ostala na 25 bodova

U prvoj utakmici 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu svladao Speziju s 3-0 (0-0), a dvoboj Lazija i Torina odgođen je jer gosti nisu ni doputovali u Rim zbog čak osam slučajeva zaraze koronavirusom u svojoj momčadi.

Juventus je tek u posljednjih pola sata dvoboja protiv Spezije uspio slomiti otpor gostiju. Morata je bio strijelac vodećeg pogotka u 62. minuti, na 2-0 je prednost povećao Chiesa u 71. minuti, a konačnih 3-0 postavio je Cristiano Ronaldo u 89. minuti.

Gosti su imali priliku za počasni pogodak u sučevom dodatku, ali Galabinov nije uspio realizirati kazneni udarac.

Hrvatski branič Martin Erlić odigrao je cijelu utakmicu za gostujuću momčad.

BJEŽI POGLED Diletta šetala pred Juveovom klupom, Amerikancu ispale oči

Juventus je s 49 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg dvojca iz Milana: Inter ima 56, a Milan 52 boda. Četvrta je Atalanta sa 46, a peta Roma sa 44 boda. Spezia je ostala na 25 bodova što joj donosi 16. poziciju te ju drži na sedam bodova od zone ispadanja u kojoj se nalaze Cagliari (18), Parma (15) i Crotone (12).

ZNA S DIVOVIMA Jurić zaustavio Ronalda i Juve!

U srijedu je na rasporedu sedam utakmica, a sastaju se: Sassuolo - Napoli (18.30 sati). Milan - Udinese, Atalanta - Crotone, Benevento - Verona, Cagliari - Bologna, Fiorentina - Roma i Genoa - Sampdoria (sve u 20.45).