Juve rutinski svladao Udinese, Bubnjić i Mlinar ostali na klupi

Juve je pitanje pobjednika riješio u manje od pola sata igre golovima Giovinca u 16. i Llorentea u 26. minuti za pobjedu 2-0 u Udinama. 'Stara dama' ima +8 pred Romom

Nogometaši Juventusa u ponedjeljak su napravili još jedan korak bliže ka obrani talijanskog naslova zatvorivši 33. kolo Serie A pobjedom.

'Stara dama' je na gostovanju na Friuliju svladala Udinese 2-0 stigavši do 28. prvenstvene pobjede vrativši prednost nad Romom na osam bodova.

Juve je pitanje pobjednika riješio u manje od pola sata igre. Vodstvo je donio Giovinco u 16. minuti nakon asistencije Pogbe, a konačni rezultat deset minuta kasnije postavio je Llorente.

Ivan Kelava nije konkurirao za Udinese, dok su Ivan Bubnjić i Frano Mlinar poraz svoje momčadi odgledali s klupe.