Juventusu gradski derbi! Novi problemi, ozlijedio se Higuain

Torinski gradski derbi završio je pobjedom od 1-0 Juventusa. Torino je tako primio prvi gol pred svojim navijačima otkako je momčad preuzeo Mazzarri.

Stara dama je odradila još jednu utakmicu desetkovana ozljedama, a Allegri je odlučio odmoriti i Buffona pa je tako na golu krenuo Szczesny. I kao da problemi koje je imao ranije nisu dovoljni, u 15. minuti je zbog ozljede morao biti zamijenjen Gonzalo Higuain.

Prema prvim informacijama Higuain je dobio jači udarac u gležanj i ne bi trebao dugo pauzirati, a što je najvažnije trebao bi biti spreman za uzvratni susret s Tottenhamom u Ligi prvaka koji se igra 7. ožujka.

Marija Mandžukića nije bilo zbog prehlade, a vratio se Dybala koji je u 66. minuti zamijenio Costu.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Alex Sandro u 33. minuti nakon ubačaja Federica Bernardeschija s desne strane.

Juve je ovom pobjedom preuzeo prvo mjesto od Napolija, koji još nije odigrao svoju utamicu 25. kola. Napolitanci dočekuju SPAL.