Kakav dan: Dobio sina, kasnio na utakmicu, ali zabio hat-trick

27-godišnji Soriano nakon rođenja sina zaputio se na stadion u Salzburg, gdje je stigao na početak drugog poluvremena. Ušao je u igru u 46. minuti i zabio hat-trick

Nevjerojatan dan u subotu proživio je napadač Red Bull Salzburga Jonathan Soriano. Bivši igrač Barcelone nije stigao na početak utakmice protiv WAC-a, jer je u tom trenutku bio u bolnici gdje je njegova žena rađala sina.

27-godišnji Soriano nakon rođenja sina zaputio se na stadion u Salzburg, gdje je stigao na početak drugog poluvremena. Kako je u tom trenutku rezultat bio 2-2, trener domaćina španjolskom napadaču dao je priliku od prve minute nastavka.

Soriano mu je odgovorio na najbolji mogući način. Zabio je tri gola i bio najzaslužniji za pobjedu Red Bulla 6-2.

Bivši napadač Barcelone igra u odličnoj formi ove sezone. U posljednjih deset utakmica zabio je deset golova, a ove se sezone u 28 utakmica 25 puta upisivao u strijelce.