Kako su igrali: Štrlek je igrač utakmice, Ivić bio fenomenalan

Grozno prvo, što ni njima samima vjerojatno nije jasno kako su se dovukli do 11-11, i drugo gotovo savršeno poluvrijeme. Kauboji su pobijedili Mađarsku i upisali drugu pobjedu na prvenstvu

Dva potpuno različita poluvremena odigrali su Kauboji protiv Mađarske u Rouenu. Grozno prvo, što ni njima samima vjerojatno nije jasno kako su se dovukli do 11-11, i drugo gotovo savršeno. Desno Šebetić, lijevo Mamić, u sredini Duvnjak trpali su bez milosti, a Ivić je zaključao gol. Zaslužena pobjeda 31-28.

• Stevanović (4 obrane) - Nije imao svoj dan. Obranio je samo jednu loptu u prvih 20 minuta i Babić ga je morao mijenjati
  • Ivić (9 obrana) - Najbolji! Otkako je ušao sve se promijenilo, ubrzo smo zaostatak 9-6 pretvorili u 11-11. Oprez - primio gol s centra jer je pričao s klupom. To mu je bila jedina zamjerka.
  • Mihić - Pored ovakvog Štrleka nije bilo potrebe za njegovim ulaskom.
  • Duvnjak (5 golova i 11 asistencija) - Prvo poluvrijeme toplo-hladno: asistencija Štrleku, izgubljena lopta, gol, asistencija Štrleku, izgubljena lopta... Nije to bio pravi Duvnjak. U drugom poluvremenu puno bolje, pokretač velikog preokreta.
  • Stepančić - Skoro pa ništa, ni gol u prvih pola sata. U nastavku mu je minute uzeo Šebetić.
  • Gojun - Čemu uopće njegovi izleti u napad? To nema smisla.
  • Horvat (4 gola) - U prvom poluvremenu potpuno zaboravljen na desnom krilu, Štrlek dobiva peterostruko više lopti, a i kad je dobije, Horvat pogodi - stativu. Sedmerci opet u ništa. U nastavku napokon pravi Horvat.
  • Kontrec (2 gola) - Istrčao kontru i zabio za 25-20, bilo je jasno da ovu utakmicu ne možemo izgubiti.
  • Mandalinić (2 gola) - Tipični Stipe: zabije gol pod faulom s 10 metara pa izgubi dvije lopte. Pa promaši sedmerac. Pa ode na klupu...
  • Štrlek (6 golova) - Da nije njega, Mađari bi pitanje pobjednika vjerojatno bili riješili do poluvremena. E, da, imao je i jedan neviđen dribling - piruetu. Najbolji naš čovjek protiv Mađarske, može zahvaliti Duvanjku na asistencijama.
  • Musa - Kad su se on i Kontrec priključili napadu, slomili smo Mađare.
  • Jotić - Gotovo da nije igrao.
  • Mamić (4 gola) - Ključna uloga u nastavku, zabio je sva četiri gola u drugom poluvremenu.
  • Šebetić (4 gola) - Slično kao Mamić, "eksplodirao" je u drugom poluvrememnu. Ukupno četiri gola i samo jedan promašaj iz igre. Jako dobra partija.
  • Cindrić (4 gola) - Kad je shvatio da pokušaji jedan-na-jedan ne prolaze kao protiv Saudijske Arabije odmah je to izgledalo bolje.