Kakva rapsodija: United zabio tri gola u zadnjih deset minuta!

Iako su 'crveni vragovi' naposljetku uvjerljivo slavili, nije sve krenulo tako bajno. Domaćini su poveli autogolom Shawa već u drugoj minuti. Izjednačio je Harry Maguire u 23. minuti

U dvoboju petog kola Premiershipa Manchester United je u gostima slavio kod Newcastlea s 4-1.

CITY - ARSENAL 1-0 City bolji od Arsenala u tvrdoj utakmici, Sterling donio bodove

Iako su 'crveni vragovi' naposljetku uvjerljivo slavili, nije sve krenulo tako bajno. Domaćini su poveli autogolom Shawa već u drugoj minuti!

OZLIJEDIO LIGAMENTE Klopp u problemu: Van Dijka neće biti sljedećih šest mjeseci!

United je naposljetku krenuo u preokret, a izjednačenje je u 23. minuti donio ovih dana puno osporavani Harry Maguire

Izjednačeno je bilo većinu susreta, Bruno Fernandes je promašio i penal, a onda je u pred sam kraj utakmice krenula rapsodija. U 86. minuti upravo Fernandes donosi vodstvo!

KONTROVERZE U DERBIJU Pickford je polomio Van Dijka, 'redsima' VAR oduzeo pobjedu

Četiri minute kasnije Wan-Bissaka zabija za 3-1, a u šestoj minuti nadoknade Marcus Rashford stavlja točku na 'i'.

United je tek 14. sa šest bodova, a Newcastle 11. sa sedam.