Kaos na Rujevici! Huligan Rijeke ušao na teren i napao Katića, Torcida bacala baklje na istok

Već prije početka utakmice torcidaši su jednu baklju bacili među navijače Rijeke, a nakon gola Livaje jedan domaći huligan spustio se na travnjak i umalo potukao s gostujućim igračima

Jadranski derbi Rijeke i Hajduka uvijek donosi visoke tenzije, a iznimka nije bila ni ova nedjelja, kad se na Rujevici okupilo 6578 navijača.

Vatreno je bilo još prije početka utakmice jer su navijači Hajduka pri ulasku u kavez na južnoj tribini jednu baklju bacili na travnjak, a drugu među domaće navijače na istočnoj tribini!

POGLEDAJTE VIDEO:

Nekolicina navijača Rijeke zaletjela se prema toj strani gdje su torcidaši ulazili na teren i tražili obračun, ali zbog zaštitara i visoke ograde ipak nije moglo doći do obračuna.

Marko Livaja zabio je u 45. minuti za vodstvo Hajduka i krenuo slaviti prema zapadnoj tribini držeći ruke iza ušiju, što nije naišlo na odobravanje navijača Rijeke koji su ga vrijeđali i gađali plastičnim čašama, a i on im je uzvratio uvredama.

RIJEKA - HAJDUK 2-3 Kakva drama u završnici 100. Jadranskog derbija: Mlakar ušao i u 98. zabio za pobjedu!

Nije sve završilo samo na tome jer je jedan riječki huligan sa suprotne, istočne tribine ušao na travnjak i odgurnuo hajdukovce Nikolu Katića i Stefana Simića. Zauzdao ga je Marko Livaja.

Ekspresno su ga ispratili sa stadiona, a sudac Tihomir Pejin poslao je igrače u svlačionicu.

Na poluvremenu je među navijače Hajduka, pak, ušla interventna policija i razdijelila ih na dva kraja.