Karlović bez izgubljenog seta do 2. kola i meča s Veselyjem

'Div sa Šalate' je sjajnom igrom za 2 sata i 20 minuta igre svladao Argentinca Federica Delbonisa 6-3, 7-5 i 7-5 te se tako plasirao u drugo kolo US Opena...

Ivo Karlović u tri je seta za 2 sata i 20 minuta igre svladao Argentinca Federica Delbonisa 6-3, 7-5 i 7-5 te se tako plasirao u drugo kolo US Opena

'Div sa Šalate' u prvom setu izgubio samo jedan bod

Već na prvom servisu protivnika Karlović je imao dvije break prilike, no Argentinac se nekako spasio. Svoja dva servisa Ivo je zadržao bez izgubljenog boda, a onda i oduzeo drugi servis Delbonisa. Imao je naš predstavnik u prvom setu ukupno čak devet break lopti, a na svom je servisu izgubio samo jeda bod.

U drugom i trećem setu Karlović je oduzeo servis kod rezultata 5-5, a u cijelom je meču 'ispalio' 21 as. U drugom kolu čeka ga Čeh Jiri Vesely, 48. igrač svijeta.