Keylor Navas kao mačka: Što je majstor obranio Higuainu!

Golman Real Madrida sjajno je reagirao u 23. minuti utakmice u Torinu. Napadač Juventusa Gonzalo Higuain pucao je odlično, no ovoga puta Navas nije dozvolio da lopta završi u mreži

Njegov kolega Gigi Buffon nije imao šanse kod udarca Cristiana Ronalda u 4. minuti prve utakmice četvrtfinala Lige prvaka, no zato se proslavio Realov golman Keylor Navas. Kostarikanac je zablistao u 23. minuti, kad je fantastično "skinuo" pokušaj Gonzala Higuaina. Paulo Dybala ubacio je iz slobodnog udarca, a Argentinac je opalio sa 7-8 metara. No Keylor Navas reagirao je poput mačke! Učinkovito, atraktivno, svrsishodno.