Kiks Chelseaja tri minute prije kraja; Jelavić igrao cijeli susret

Mourinho će biti bijesan jer su pobjede nužnost, pogotovo kod ekipa s dna ljestvice. Remi će boljeti još i više jer je Chelsea imao sve u svojim nogama do 87. minute

Odigrane su prve utakmice 26. kola, a svakako treba izdvojiti neočekivan kiks Chelseaja. Uzeli su samo bod kod West Bromwich Albiona, završilo je 1-1.

Jose Mourinho bit će bijesan jer su pobjede nužnost, pogotovo kod momčadi s dna ljestvice. Remi će boljeti još i više jer je Chelsea imao sve u svojim nogama do 87. minute. Vodili su golom Ivanovića od 45. minute, a onda ih je šokirao Anichebe. Gol ide na dušu Čechu koji je istrčao u prazno.

Hull je doma izgubio od Southamptona 1-0 bez ozlijeđenog Dejana Lovrena. Igrao je drugi hrvatski reprezentativac, Nikica Jelavić i to svih 90 minuta, ali nije se uspio upisati među strijelce iako je imao nekoliko pokušaja.

U srijedu se igra preostalih šest utakmica, a derbi je Arsenal i Manchester United.