Kitzbuehel: Marco Buchel slavio u Super-G-u, Kostelić 22.

Ivica Kostelić osvojio je u superveleslalomu 22. mjesto što mu je drugi najbolji rezultat karije u ovoj disciplini. Zrnčić-Dim ostao je bez bodova

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je 22. mjesto na superveleslalomu na stazi Streiifalm u Kitzbühelu. To mu je drugi najbolji rezultat karijere u ovoj disciplini. Ivica je krenuo u utrku sa startnim brojem 48. Natko Zrnčić-Dim je startao kao 58, ali je zauzeo 44. mjesto i ostao bez bodova. Pobjednik utrke je iskusni Marko Buechel iz Lihtenštajna ispred Austrijanca Hermana Maierra. Treći je bio Švicarac Didier Cuche. U subotu se u Kitzbühelu vozi spust, a u nedjelju je na rasporedu slalom. Te dvije utrke bodovat će se i za klasičnu kombinaciju.