Kitzbühel: Fritz Dopfer vodeći, Filip Zubčić bez druge vožnje

Njemački skijaš Fritz Dopfer najbrži je nakon prve vožnje slaloma za skijaše koji se danas vozi u Kitzbühelu, dok je Filip Zubčić na 32. mjestu ostao bez druge vožnje

Njemački skijaš Fritz Dopfer najbrži je nakon prve vožnje slaloma za skijaše koji se danas vozi u Kitzbühelu, dok je hrvatski skijaš Filip Zubčić na 32. mjestu ostao bez plasmana u drugu vožnju, a Matej Vidović nije završio vožnju.

Iza Dopfera koji je stazu prešao za 50,14 na drugom mjestu je Šveđanin Mattias Hargin (50.32) sa 18 stotinki zaostatka, a na trećem Austrijanac Marco Schwarz (50.47) čiji je zaostatak 33 stotinke. Vodeći u poretku slalomaša Norvežanin Henrik Kristoffersen je 12. nakon prve vožnje sa zaostatkom od 83 stotinke za Dopferom, a drugoplasirani Marcel Hirscher je četvrti i njegov zaostatak iznosi 34 stotinke. Zaostatak Zubčića, koji je utrku završio sa 52,74 sekunde, za austrijskim skijašem iznosi 2,60 sekundi.

Druga je vožnja na rasporedu u 13,30 sati.