Klopp: Wolfgang Stark je 'ubio' današnji susret i uništio nas...

Želim da svi vide što je Stark napravio. Želim i da sam Stark vidi kako je grdno pogriješio, rigao je vatru nakon utakmice trener dortmundske Borussije Klopp...

Nogometaši Wolfsburga su posve neočekivano do tri, za njih važna boda, došli ove subote na gostovanju u Dortmundu. Pobijedili su Borussiju s 3-2. No, uvelike im je u tome pomogao sudac ovog ogleda, ugledni Wolfgang Stark. Međutim, Stark je odsudio svakako samo ne na ugledan način, a u 35. minuti je posve okrenuo utakmicu na stranu gostiju.

Prvo su suci propustili svirati očigledno zaleđe Wolfsburga. U nastavku akcije je Schmelzer blokirao udarac na gol-liniji. Imao je ruku uz tijelo. Stark je odlučio svirati penal i pokazati crveni karton Schmelzeru.

- Posve je ubio utakmicu, a nas uništio. Da smo igrali jedanaest na jedanaest ova bi utakmica završila potpuno drugačije. To je svima jasno - rekao je Klopp i dodao:

- Želim da svi vide što je Stark napravio. Želim i da sam Stark vidi kako je grdno pogriješio. Ok, još da je ostao samo na jedanaestercu možda bi nekako shvatio. Ma, ne bih niti to. Ali, zašto crveni karton, pitam se, zašto?