Komentirao utakmicu pa dobio moždani: Preminuo je u bolnici

Bivši egipatski nogometaš Abdel Rahim Mohamed umro je u TV studiju nakon što je njegova reprezentacija u 95. minuti dobila gol od Saudijske Arabije te tako izgubila 1-2.

Mohamed je kao bivši nogometaš i i trener najpopularnijeg egipatskog kluba Zamalek pozvan u TV studio kanala 'Nile Sports' kako bi bio komentirao utakmicu zajedno s drugim istaknutim kolegama.

Nažalost, pretrpio je moždani udar. Hitno je prebačen u bolnicu u Kairo, ali je preminuo nakon pola sata od posljedica moždanog.

Bivši egipatski golman Ahmed Fawzi, koji ga je i pozvao u emisiju, svjedočio je užasnim trenucima.

- Još se i ranije žalio na bolove u prsima i izgledao je poprilično napeto - rekao je za egipatske medije.

Utakmica Saudijske Arabije i Egipta bila je rezultatski nebitna, a obje reprezentacije ispale su ranije.