Konjuh ispala u prvom kolu u Istanbulu: Slavila Rumunjka

Hrvatska tenisačica Ana Konjuh nije se uspjela plasirati u 2. kolo WTA turnira u Istanbulu, bolja od nje je sa 6-4, 6-3 za sat i 24 minute igre bila Rumunjka Ana Bogdan.

U oba seta Konjuh je prva stizala do "breaka" oduzimavši servis Rumunjki kod rezultata 1-1, no oba je puta i gubila tu prednost za poravnanje na 3-3.

Bogdan je potom još po jednom oduzimala servis Konjuh, u prvom setu kod 5-4, a u drigom kod 4-3 i mirno privodila setove kraju na svom početnom udarcu.

Hrvatska je porazom Konjuh ostala na samo jednoj igračici u Istanbulu, Petri Martić koja će svoj susret 1. kola igrati u srijedu protiv Ukrajinke Anheline Kalinine.