Kovačiću 20 minuta u pobjedi Intera; Bilićev Bešiktaš kiksao

Inter je kao gost pobijedio u Veroni rezultatom 2-0 golovima Palacija i Jonathana. Bešiktaš je u 25. kolu turske lige odigrao samo 2-2 na gostovanju kod Rizespora...

U subotu je odigrana samo jedna utakmica 28. kola Serie A, a u njoj je Inter kao gost pobijedio u Veroni 2-0.

Gosti su poveli u 13. minuti golom Palacija nakon asistencije Jonathana. Pitanje pobjednika riješio je u 63. minuti Jonathan zabivši loptu u mrežu nakon jednog odbijanca.

Mateo Kovačić je u igru Intera ušao u 74. minuti umjesto Guarina.

Inter je na četvrtom mjestu s 47 bodova, dok je Verona sedma s 40 bodova.

Samo bod Bešiktaša

Bešiktaš je u 25. kolu turske lige odigrao samo 2-2 na gostovanju kod Rizespora. Momčad koju s klupe vodi Slaven Bilić povela je u 6. minuti preko Pektemkea. Uzvratili su domaćini preko Kweukea u 13. i Adnana u 26. minuti te napravili preokret za 2-1. Ipak, bod Bešiktašu drugim golom na utakmici donosi Pektemek.

Bilićeva momčad je na trećem mjestu s 47 bodova, četiri manje od Fenerbahčea, ali imaju čak dvije utakmice više.

Lilleu samo bod protiv Nantesa

U subotu je odigrano šest utakmica 29. kola Le Championnata, a jedina utakmica na kojoj nije bilo golova bila je ona između Lillea i Nantesa (0-0).

Gosti su čak upisali tri pobjede i to Valenciennes kod Eviana 1-0, Toulouse kod Rennesa 3-2, te Guingamp kod Ajaccija 2-1. Vrijednu domaću pobjedu u kojoj je ulovio priključak s klubovima koji se bore za opstanak ostvario je Sochaux slavljem 2-0 protiv Lorienta.

Le Championnat, 29. kolo:

Lille - Nantes 0-0

Ajaccio - Guingamp 1-2 (Lasne 8/Yatabare 13, Beauvue 74)

Evian - Valenciennes 0-1 (Waris 62)

Nice - Bastia 2-0 (Bosetti 5, Maupay 72)

Rennes - Toulouse 2-3 (Oliveira 69, Doucoure 88/ Toivonen 14-ag, Chantome 45, Aurier 73)

Sochaux - Lorient 2-0 (Contout 7, Sunzu 79)