Pašalić pogodio protiv CSKA-a za vodstvo, Spartak izgubio...

Danas mu je stigao novi izazov protiv gradskog rivala CSKA-a u gostima i naš je veznjak sjajno pogodio za vodstvo od 1-0 u 48. minuti. Spartak je na kraju poražen i to u zadnjih deset minuta utakmice...

Mario Pašalić odmah je pokazao Rusima kakav je igrač. Nije u Moskvi stigao niti raspakirati kofere kako treba, a već je morao 'u vatru' protiv Arsenala iz Tule i tu je odmah asistirao Promesu za pobjedu.

Danas mu je stigao novi izazov protiv gradskog rivala CSKA-a u gostima i naš je veznjak sjajno pogodio za vodstvo od 1-0 u 48. minuti.

Međutim, da kod aktualnog prvaka Spartaka nešto ove sezone nije u najboljem redu, pokazuje način na koji su ispustili pobjedu. Primili su dva gola, prvi u 83. (Schennikov) te drugi u 85. (Vitinho) i tako ostali bez ičega.