Krama, majstore! Andrej zabio i sedmu uzastopnu utakmicu...

Andrej Kramarić zabio je gol iz penala u remiju Hoffenheima protiv Schalkea 1-1 u Bundesligi. Momčad svojim golovima drži na šestom mjestu s 21 bodom, 12 manje od vodeće Borussije

U kakvoj je formi Kramarić, nevjerojatno!

Andrej je zabio i sedmu utakmicu u nizu, ovoga puta je dao iz penala, u remiju 1-1 Hoffenheima protiv Schalkea.

Krama je zabio u 59. minuti s 11 metara, a konačni rezultat je, također s bijele točke, postavio Bentaleb u 73. minuti.

Naš napadač nastavio je fantastičnu formu i stigao do gola i u sedmoj uzastopnoj utakmici! Sjajni niz započeo je 7. studenog u Ligi prvaka kada je Lyonu dao gol, a nastavio je golovima Augsburgu i Herthi u Bundesligi, Španjolskoj i Engleskoj u dresu reprezentacije, pa je zabio Šahtaru u Ligi prvaka i sada Schalkeu.

Ukupno je ove sezone za klub u 16 utakmica dao devet golova, a ako pribrojimo i one za Hrvatsku, Krama je mreže protivnika ove sezone parao čak 11 puta.

Samo u studenom je dao šest golova, a ako je suditi prema prvom danu prosinca, čeka ga još jedan sjajan mjesec!