Krama, majstore! Čak 3 godine čekali smo njegov gol. I onda...

Andrej Kramarić nije zabio gol za Hrvatsku gol u službenoj utakmici još od 2014. godine. Gotovo da nije mogao odabrati bolji trenutak kako bi prekinuo post. Pred 70.000 ljudi u Kijevu...

Stajala je "nula" u Kijevu na semaforu do 62. minute, a onda je Andrej Kramarić utišao 70.000 ljudi na Olimpijskom stadionu u Kijevu!

Luka Modrić fino se izvukao na desnu stranu i ubacio na peterac za Kramarića, a napadač Hoffenheima othrvao se ukrajinskim braničima i glavom poslao loptu u suprotni kut.

Bio je to Kramarićev prvi gol u ovim kvalifikacijama, peti ukupno za Hrvatsku i prvi u službenim utakmicama nakon čak tri godine i Azerbajdžana u Osijeku (6-0)..

Samo osam minuta kasnije Šime Vrsaljko je s centra uputio dugu loptu na desnu stranu na rubu šesnaesterca gdje je bio Rakitić. Ivan je iz voleja poslužio Andreja koji diže vodstvo "vatrenih" na velikih 2-0.