Kristijan Đurasek je ukupni pobjednik utrke kroz Tursku

Hrvatski biciklist Kristijan Đurasek nakon osam etapa utrke kroz Tursku slavio je s 32 sekunde prednosti ispred Argentinca Eduarda Sepulvede te je ukupni pobjednik

Kristijan Đurasek u posljednjoj etapi utrke kroz Tursku završio je na 41. mjestu sa 18 sekundi zaostatka za pobjednikom iz Španjolske, Guillermom Masom.

No Đuraseku je to bilo dovoljno za pobjedu u ukupnom poretku.

Hrvatski biciklist nakon osam etapa utrke kroz Tursku, koja se održala 51. put, završio je s 32 sekunde prednosti ispred Argentinca Eduarda Sepulvede i s gotovo minutom prednosti ispred Australca Jayja McCarthyja.

Komentari 8

• FASTT 05.05.2015.

Armada je 90 plesala uzicko kolo a sad tu nesto laordate..jel vi imate morala uopce,vi ste nasli pricat o Hrvatstvu vi bolje poznajete povjest popa Dujica

RiFiume nisi mi odgovorio?

• FASTT 04.05.2015.

uberalles ajde barem ti onda budi fer i posten pa reci da je Zdravko Mamic posten i nema nikakve veze svih ovih godina sta se događa Hajduku.Da se razumijemo Hajduk je los,to stoji uprava nezna svoj posao to isto stoji igraci 0 bodova i to stoji,ali frende moj budi toliko posten pa nemoj pisat takve gluposti, pa sta je prvenstvo regularno svih 10 godina? kako te nije sram tako nesto napisat uopce? Prije se pravis blesav jer dobro ti znas da drzi cijeli sudacki lobi i da je sve kupljeno unaprijed.Jedan primjer prosli kup Rijeka pobjedi Dinamo i osvoji kup a tri dana prije isti taj,Dinamo razmontira Reku namj.napisano tako! i sad dinamovci nisu imali svoj dan ,.ha ha,,platili su skupili i platili koliko je glavonja trazio,tako ti to funkcionira u hnlu,jer da sve nije placeno ni namjesteno dinamo ne bi mogao bit ni u jednoj drugoj zemlji građansko drustvo,sta su oni boćarski savez,ili,,,Vrba ne bi smio ni prismrdit klubu a kamoli imat funkciju jer se protiv njega vodi kazneno dijelo,kao i svetina kriminalac ..mislim da dalje ne treba spominjat b.maric sudi nakon svega sto je ucinio na stetu Hajduku,pitam te jada je tako sj.dinama bi li ikad vise dobio zvizdaljku u ruke.Slucaj Siric i djedovic i nikom nista nisu krivi ...o cem ti pricas frende