Kriza trese City! Pep počupao i ono malo kose, uzeli samo bod

U šestom kolu engleskog prvenstva Manchester City remizirao je s West Hamom 1-1.

Iako je City dominirao cijelim susretom te imao čak 70% posjeda i 14 udaraca naprema sedam koliko su imali londonski 'čekićari', West Ham je poveo već u 18. minuti golom Antonija. Coufal mu je ubacio, a Antonio je u padu opalio iz nekakvih poluškarica i matirao protivničkog golmana.

S vodstvom West Hama otišlo se i na predah, a u 51. minuti Joao Cancelo oštro ubacuje loptu Fodenu, koji se na prvu muči sa smirivanjem te lopte, no naposljetku puca i iz okreta izjednačuje za konačnih 1-1.

Manchester City tako je nastavio s osrednjom sezonom u kojoj je proteklih kola u Premiershipu u ružnoj utakmici minimalno svladao Arsenal 1-0, izgubio od Leicestera 5-2, remizirao s Leedsom... Wets Ham je ovim bodom i preskočio 'građane' na tablici te je sad 11., a City 12.