Lakić i Iličević golovima su "potopili" Soldin Koeln...

Nogometaši Kaiserslauterna, koji su povratnici u njemačku Bundesligu, pobijedili su Köln. Dva gola zabio je Srđan Lakić, a jedan je dodao Ivo Iličević

Zvonimir Soldo, trener Kölna, doživio je pravi šok već u 92. sekundi utakmice protiv Kaiserslauterna. Tada je pocrvenio domaći igrač Mohamed. Unatoč igraču manje, Köln je poveo u 8. minuti preko Slovenca Milivoja Novakoviča. Ipak, bolja igra povratnika u Bundesligu Kaiserslauterna se isplatila. Predivan je gol postigao hrvatski nogometaš Srđan Lakić u 70. minuti. Primio je loptu na 25 metara, okrenuo se i zabio u kut Mondragonove mreže. To nije bio kraj startnih muka za Soldu, a pokopali su ga Hrvati. Ivo Iličević je povukao polukontru prema suparničkim vratima u 84. minuti, lopta se pritom odbila do Lakića, koji ju je uz pomoć jednog domaćeg igrača ugurao u mrežu s desetak metara iskosa za 2-1. Niti na tome nije završilo jer se Iličević dvije minute prije kraja stuštio prema vratima Mondragona. Pucao je s dvadesetak metara iskosa i pogodio suprotni kut domaće mreže. Lakić je tako kapetanski odradio cijelu utakmicu u Kölnu, a Ivo Iličević je igrao tijekom drugog dijela.